KONST / Litografier / Färglitografi 12191173
nr 1219 1173
Färglitografi
Mats Ã…kerman. Signerad, daterad 2006, numrerad 170/170. Motivet: 40x33 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 26 november 2018
kl 20:08:52
300 kr
500 kr
600 kr